Yhteystiedot

ICEPRO OY
RATAKATU 13
FI-84100 YLIVIESKA
FINLAND
info@icepro.fi
www.icepro.fi
puh. 08 349 600

Y-tunnus 2359390-2

Ota yhteyttä, niin keskustellaan kuinka voimme palvella teitä nyt ja tulevaisuudessa!

Lasse Pylväs

Toimitusjohtaja

puh. 040 5832 501

email: lasse.pylvas@icepro.fi

Tomi Hukari
myynti
puh. 044 0500 194
e-mail: tomi@icepro.fi

Anna-Leena Väntänen
Laskutus, taloushallinto
puh. 050 566 5528
e-mail: anna-leena@icepro.fi

Antti Filppula
myynti
puh. 050 547 8930
e-mail: antti@icepro.fi

Niina Kaski
suunnittelu
puh. 050 465 9655
e-mail: niina@icepro.fi

Romeo Galushka
suunnittelu
puh. 050 5721 791
e-mail: romeo.galushka@icepro.fi

Sauli Kallio
suunnittelu
puh. 050 4400 323
e-mail: sauli.kallio@icepro.fi

Jarkko Laitala
tuotantopäällikkö
puh. 040 6500 197
e-mail: jarkko.laitala@icepro.fi

Timo Kirjava
kehitys, laatu ja reklamaatiot
puh. 040 963 3892
e-mail: timo.kirjava@icepro.fi

Jukka Korhonen
varasto & logistiikka
puh. 044 525 9612
e-mail: varasto@icepro.fi

Hallitus
Pauli Aakula (pj) pauli.aakula@icepro.fi
Pasi Aakula pasi.aakula@icepro.fi

Lasse Pylväs lasse.pylvas@icepro.fi
Tomi Hukari tomi@icepro.fi

 

Powered by Softers
Käytämme sivustollamme evästeitä. Jatkamalla sivustolla, hyväksyt evästeiden tallentamisen laitteellesi. Lisätietoja